Mundurowi o projekcie zmian art. 15a

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że wszystko, jeśli chodzi o załatwienie kwestii zmian w art. 15a ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy, jest na dobrej drodze. Jednak projekt po ponad miesiącu od złożenia go przez MSWiA w KPRM nie trafił do wykazu prac Rady Ministrów.

 

 

Czytaj więcej: Mundurowi o projekcie zmian art. 15a

Apel Forum Związków Zawodowych

"Koleżanki i Koledzy!

"Dość lekceważenia społeczeństwa" pod takim hasłem odbywać się będą we wrześniu w Warszawie ogólnopolski dni protestu, zaplanowane przez trzy reprezentatywne centrale związkowe..

Czytaj więcej: Apel Forum Związków Zawodowych

Komunikat z posiedzenia podkomisji nadzwyczajnej - ustawa o komisjach lekarskich

11 września 2014 roku w gmachu Sejmu RP odbyło się kolejne posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o komisjach lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych (druk nr. 2614). Udział w posiedzeniu wzięli przewodniczący podkomisji Tomasz Szymański (Platforma Obywatelska), członkowie podkomisji z różnych klubów parlamentarnych..

Dyżur prawnika - kwiecień 2014

Uprzejmie informuje że w miesiącu kwiecień br. adwokat Pan Kacper Matlak będzie pełnił następujące dyżury w swojej kancelarii przyl. Stoisława 3/3 w Szczecinie, tel. kom. 609 691 106 , tel. stac. 91 433 33 43. Z programu LCI; - w dniu 7.04 2041r. od godz.. 9.00-12.00 dyżur stacjonarny - w dniu 7.04.2014r. od godz. 13.00-15.00 dyżur telefoniczny..

Czytaj więcej: Dyżur prawnika - kwiecień 2014

Posiedzenie Komitetu Protestacyjnego NSZZ Policjantów w Warszawie

W dniu 30 września 2015 roku o godz.9.oo w siedzibie ZG NSZZ Policjantów  zwołane jest posiedzenie Komitetu Protestacyjnego NSZZ Policjantów. W posiedzeniu wezmą udział także przedstawiciele organizacji uczestniczących  w pikiecie w dniu 23  lipca 2015 roku. Podczas obrad zostaną ustalone szczegółowe kwestie związane z organizacją   miasteczka mundurowego pod Sejmem oraz pikiety. W posiedzeniu komitetu  uczestniczyć będzie kol. Marian Boguszyński..

Czytaj więcej: Posiedzenie Komitetu Protestacyjnego NSZZ Policjantów w Warszawie

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj48
WczorajWczoraj705
W tym tygodniuW tym tygodniu2127
W tym miesiącuW tym miesiącu2127
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1443218

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności