Komunikat Forum Związków Zawodowych

"Koleżanki i Koledzy!

"Dość lekceważenia społeczeństwa" pod takim hasłem odbywać się będą we wrześniu w Warszawie ogólnopolski dni protestu, zaplanowane przez trzy reprezentatywne centrale związkowe..

Czytaj więcej: Komunikat Forum Związków Zawodowych

Doradztwo prawne - maj 2014r.

W miesiącu maj br. adwokat Pan Kacper Matlak będzie pełnił następujące dyżury w swojej kancelarii przy ul. Stoisława 3/3 w Szczecinie  tel. stacjonarny- 91 433 33 43 , tel. kom. 609 691 106.
I. LCI: 5.05.2014 r. od godz. 9.00-12.00 stacjonarny - kancelaria..

Czytaj więcej: Doradztwo prawne - maj 2014r.

Porozumienie pomiędzy Komendantem Głównym Policji a ZG NSZZP

Działając na podstawie §2 ust.3 "Porozumienia Komendanta Głównego Policji z Zarządem Głównym NSZZ Policjantów" z 6 grudnia 2013 roku, Komendant Główny Policji oraz Zarząd Główny NSZZ Policjantów uzgodnili, co następuje:
1. Komendant Główny Policji dnia 30 listopada 2015 roku skieruje ze środków z tytułu niepełnego zatrudnienia kwotę 5 mln złotych z przeznaczeniem na okresowy....

Komunikat Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych

24 września 2014 roku w gmachu Sejmu RP odbyło się posiedzenie Komisji Spraw Wewnętrznych, podczas którego rozpatrzono sprawozdanie podkomisji nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o komisjach lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych (druk nr 2614). Udział w posiedzeniu wzięli przewodniczący komisji poseł Marek Wójcik (Platforma Obywatelska..

Nagrody dla Policjantów i Pracowników Policji

Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski, w porozumieniu z przedstawicielami Niezależnego Samorządnego Związku Policjantów i Pracowników Policji woj. zachodniopomorskiego, podjął decyzję o przekazaniu środków pieniężnych na nagrody za pierwszy kwartał 2016r. dla policjantów i pracowników Policji. Powyższe środki trafiły do dyspozycji kierowników poszczególnych jednostek w garnizonie zachodniopomorskim..

Czytaj więcej: Nagrody dla Policjantów i Pracowników Policji

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj51
WczorajWczoraj705
W tym tygodniuW tym tygodniu2130
W tym miesiącuW tym miesiącu2130
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1443221

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności