Rusza program MEDICOVER SPORT

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 8 kwietnia 2022 roku podpisaliśmy umowę z Medicover Sport dot. korzystania z pakietów sportowych. Zapisy trwają do 20 kwietnia 2022 roku, korzystanie z pakietów od 1 maja 2022 roku ( analogicznie w kolejnych miesiącach ). Zapraszamy do skorzystania z oferty. 

Czytaj więcej: Rusza program MEDICOVER SPORT

Art. 15a już po pierwszym czytaniu

5 kwietnia 2022 r. w godzinach popołudniowych odbyło się pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy, nowelizującego ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy służb mundurowych oraz żołnierzy, druk sejmowy z dnia 21 marca 2022 r., Nr 2108. Procedowaniem chyba najsłynniejszego w tej chwili art. 15a zajęły się połączone komisje Administracji i Spraw Wewnętrznych (ASW) oraz Obrony Narodowej (OBN) pod przewodnictwem Pana posła Wiesława Szczepańskiego.

Czytaj więcej: Art. 15a już po pierwszym czytaniu

„Nie" dla zmian w noweli ustawy emerytalnej? Szef NSZZP: to, co przekazał minister Wąsik, nie pozostawia żadnych złudzeń

Prace nad nowelizacją mundurowej ustawy emerytalnej nabrały tempa i wiele wskazuje na to, że szans na zmianę przyjętego przez MSWiA kursu nie ma. Jak dowiedziała się redakcja, we wtorek w resorcie spraw wewnętrznych i administracji odbyło się spotkanie, podczas którego wiceszef MSWiA Maciej Wąsik miał poinformować związkowców, że żadne korekty do przygotowanej przez resort noweli nie zostaną wprowadzone. "Po tym, co wczoraj przekazał nam minister Maciej Wąsik, nie mam wątpliwości, że wtorkowe posiedzenie komisji będzie tylko formalnością" – powiedział w rozmowie z InfoSecurity24.pl przewodniczący NSZZ Policjantów, Rafał Jankowski.

Czytaj więcej: „Nie" dla zmian w noweli ustawy emerytalnej? Szef NSZZP: to, co przekazał minister Wąsik, nie...

Pomagamy Ukraińskim Policjantom

Już od ponad tygodnia waleczny naród ukraiński broni się przed rosyjskim najeźdźcą. Zarząd Wojewódzki NSZZP woj. zachodniopomorskiego reagując na potrzeby włączył się w zbiórkę „Pomoc dla Ukraińskich Policjantów” prowadzoną przez Zarząd Główny NSZZ Policjantów. Łącznie przekazano 16700 zł. Zebrano także dary dla potrzebujących. 

 

Czytaj więcej: Pomagamy Ukraińskim Policjantom

Pomoc Ukrainie

Informuję, iż Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego włączył się w pomoc dla policjantów ukraińskim walczącym o wolność swojej ojczyzny. Decyzją Prezydium z dnia 1 marca 2022 roku przeznaczono kwotę 10 tysięcy złotych celem wsparcia zbiórki prowadzonej przez ZG NSZZP z przeznaczeniem na zakup środków ochrony osobistej oraz środków opatrunkowych, które zostaną przekazane stronie ukraińskiej.

Ponadto w poszczególnych ZT NSZZ Policjantów garnizonu zachodniopomorskiego prowadzone są zbiórki darów dla uchodźców wojennych. Będą one przekazywane do lokalnych punktów prowadzących zbiórkę rzeczy z przeznaczeniem  na pomoc Ukrainie o czym będziemy informować na bieżąco.  

Czytaj więcej: Pomoc Ukrainie

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                               

                                                     

Medicover Sport

                                                                                                                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj26
WczorajWczoraj418
W tym tygodniuW tym tygodniu26
W tym miesiącuW tym miesiącu8573
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1690540

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności