Informacja ze spotkania w MSW

31 lipca 2014 roku na terenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych odbyło się spotkanie przedstawicieli MSW z reprezentantami związków zawodowych wchodzących w skład Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, a także Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ "Solidarność"..

Rozporządzenie MSW - lokal mieszkaniowy lub dom jednorodzinny

Projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie pomocy finansowej na uzyskanie lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego przez policjantów z prośba o opinię w terminie do 21 sierpnia br.

Rozporządzenie MSW - stanowiska komendantów Policji - wymagania

Projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie wymagań w zakresie wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i stażu służby, jakim powinni odpowiadać policjanci na stanowiskach komendantów Policji i innych stanowiskach służbowych oraz warunków ich mianowania na wyższe stanowiska służbowe z prośba o opinię..

Rozporządzenie MSW - lokale miszkaniowe oraz kwatery tymczasowe

Projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych zasad przydziału, opróżniania i norm zaludnienia lokali mieszkalnych oraz przydziału i opróżniania tymczasowych kwater przeznaczonych dla policjantów z prośba o opinię w terminie do 21 sierpnia br.

Projekt rozporządzenia MSW - równoważnik za remon lokalu

Projekt rozporządzenia MSW zm. rozp. w sprawie wysokości i szczegółowych zasad przyznawania, odmowy przyznania, cofania i zwracania przez policjantów równoważnika pieniężnego w zamian za remont lokalu mieszkalnego z prośba o opinię w terminie do 21 sierpnia br.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj1130
WczorajWczoraj772
W tym tygodniuW tym tygodniu4252
W tym miesiącuW tym miesiącu27871
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1360324

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności