Pismo od pismo Pani Minister Teresy Piotrowskiej ws. zasad naliczania emerytur mundurowych

Szanowny Panie Przewodniczący
Pragnę ponownie poinformować, iż w resorcie spraw wewnętrznych nie są prowadzone ani planowane jakiekolwiek prace nad zmianą zasad naliczania emerytur mundurowych. Emerytury policjantów oraz funkcjonariuszy pozostałych służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych są i będą naliczane  na zasadach określonych w ustawie z dnia 18 lutego 1994r. o zaopatrzeniu emerytalnym....

Wypłata policjantom nagrody rocznej za rok 2014

INFORMACJA

Zgodnie z informacją przekazaną 20 stycznia 2015 roku podczas narady kadry kierowniczej Komendy Głównej Policji, wypłata policjantom nagrody rocznej za rok 2014 powinna nastąpić w dniu 16 lutego 2015 roku.

Projekt rozporządzenia MSW

Szanowny Panie Przewodniczący
W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie wzorów odznak policyjnych oraz szczegółowych zasad i trybu ich nadawania policjantom, z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 ustwy z dnia 23 maja 1991r..

Projekt rozp. MSW zm. rozp. w sprawie szczególowych zasad otrzymywania i wysokości uposażenia zasadniczego policjantów

Szanowny Panie Przewodniczący
W załączeniu przekazuję pismo dotyczące projektu rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych zasad otrzymywania i wysokości uposażenia zasadniczego policjantów, dodatków do uposażenia oraz ustalania wysługi lat, od której jest uzależniony wzrost uposażenia zasadniczego z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii..

Wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich

Analiza przepisów ustawy z dnia 6 kwietnia 1990r. o Policji, w brzmieniu nadanym ustawą z dnia 24 stycznia 2014r. o zmianie ustawy o Policji, ustawy o Straży Granicznej, ustawy o Państwowej Straży Pożarnej, ustawy o Biurze Ochrony Rządu, ustawy o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu, ustawy o służby wojskowej żołnierzy zawodowych, ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj93
WczorajWczoraj810
W tym tygodniuW tym tygodniu5268
W tym miesiącuW tym miesiącu93
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1361340

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności