Spływ kajakowy rzeką Drawą

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP Stargard Szczeciński w dniach 9-11 sierpnia zorganizował spływ kajakowy rzeką Drawą.

Trasa spływu rozpoczęła się od miejscowości Prostynia i biegła przez miejscowości Drawno, Barnimie, Bogdanka. Spływ zorganizowany został dla policjantów, pracowników policji oraz emerytów policyjnych. W spływie wzięło udział 25 osób.

W każdy dzień pokonywali trasę około 18 km. Szlak, który pokonywali miał różnego rodzaju stopnie trudności. Były odcinki rekreacyjne ale też bardzo trudne, których pokonie wiązało się z dużym nakładem sił i manewrowania pomiędzy przeszkodami takimi jak powalone konary drzew. Na szczęście jak na tego rodzaju trasę wywrotek nie było zbyt dużo.

Mimo włożonego wysiłku na trasie spływu po przepłynięciu trasy zorganizowano mecz piłki siatkowej. Spływ okazał się udanym przedsięwzięciem zwłaszcza, że pogoda dopisała uczestnikom. Po trzech dniach zmagań wszyscy wracali do domów zmęczeni ale również zadowoleni planując już następne tego rodzaju wyprawy.

Spływy kajakowe są doskonałą okazją na sprawdzenie się w różnych sytuacjach na wodzie w tym też tych ekstremalnych ale przede wszystkim pokazuje, że wolny czas można spędzać w sposób zdrowy i przyjemny.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj302
WczorajWczoraj591
W tym tygodniuW tym tygodniu893
W tym miesiącuW tym miesiącu7123
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1463676

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności