Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym Policjantów

W dniu 18.11.2016 w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym Policjantów. Blisko 60-tka policjantów i pracowników cywilnych Policji rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych: kobiety, mężczyźni poniżej 40 lat i powyżej granicy tego wieku.

Miło poinformować, że w kategorii kobiet najlepszą okazała się Sylwia Purlis z Organizacji Terenowej NSZZ Policjantów KPP Szczecinek Szczecinek. Doskonale grająca i trenująca tę dyscyplinę sportu nie miała problemów z pokonaniem swoich rywalek. Drugi stopień podium przypadł Urszuli Pawłowskiej z LTS CSP Legionowo, a kolejne miejsca zajmowały Paulina Zalewska i Paulina Strach (obie CSP Legionowo).

W turnieju do lat 40. wystartowało 25 tenisistów stołowych, w tym Sylwia Purlis z Organizacji Terenowej NSZZ Policjantów KPP Szczecinek, która chciała pokazać panom, że kobiety równie dobrze grają przy tenisowych stołach. Zawodniczka znakomicie radziła sobie przy stołach i udało jej się zająć miejsca 5-6 w legionowskim turnieju.

Duże gratulacje dla naszej koleżanki.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj364
WczorajWczoraj921
W tym tygodniuW tym tygodniu1285
W tym miesiącuW tym miesiącu5173
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1249964

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności