Spływ kajakowy na rzece Dobrzyca

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu w miniony weekend czas wolny spędzali w kajakach. Spływ, którego organizatorem był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Wałczu, odbył się na rzece Dobrzyca.

Na co dzień pracują w różnych wydziałach. Poza służbą każdy, różnie spędza wolny czas ale na taką formę wypoczynku jaką zaserwował Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządowych Związków Zawodowych Policjantów w Wałczu wszyscy czekali z utęsknieniem.

W miniony weekend z dobrymi humorami i piękną, jesienną aurą, 22 kajakami popłynęła czterdziesto-osobowa grupa miłośników spływów. Policjanci z Wałcza i podległych posterunków wraz z pracownikami cywilnymi jednostki oraz swoimi rodzinami, ruszyli wczesnym rankiem spod komendy w Wałczu.

Do wspólnego spędzania wolnego czasu, zaprosili przewodniczącego związków KWP w Szczecinie kolegę Mariana Boguszyńskiego. Powalone miejscami drzewa i pokonanie 12,5 km rzeką Dobrzycą będzie miłą i niezapomnianą przygodą. Trwający ponad cztery godziny spływ kajakowy zakończył się ogniskiem w parku linowym w Rudnicy, nieopodal Wałcza.

Z ogniska i wspólnego pieczenia w nim kiełbasy, najbardziej cieszyli się najmłodsi uczestnicy spływu. Kolejny spływ za rok. Dziękujemy naszemu koledze Pawłowi, przewodniczącemu ZT NSZZ Policjantów w Wałczu za kolejną świetnie zorganizowaną wspólną zabawę.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj193
WczorajWczoraj853
W tym tygodniuW tym tygodniu3577
W tym miesiącuW tym miesiącu3577
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1222470

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności