Menu Zamknij

NOWY PROGRAM UBEZPIECZNIOWY ALLIANZ EMERYT 2023

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA: WSZYSCY DOTYCHCZAS UBEZPIECZENI EMERYCI POLICYJNI I EMERYCI PRACOWNICY POLICJI powinni zapoznać się z nowym programem, w przypadku braku woli kontynuacji ubezpieczenia na nowych warunkach, należy zgłosić ten fakt do ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego lub biura Allianz przy Placu Batorego w Szczecinie. Dla dotychczas ubezpieczonych, zmiana programu następuję z tzw. ,,automatu”. Akceptacja nowych warunków programu Allianz ,,Emeryt 2023” jest równoznaczna z akceptacją nowych stawek ubezpieczeniowych.

Dla nowych członków, którzy będą przystępować do ubezpieczenia od 01 kwietnia 2023 r. wymagane jest wypełnienie deklaracji przystąpienia.

Uprzejmie informujemy, że nowy program ubezpieczeniowy Allianz ,,EMERYT 2023” wchodzi od 01 kwietnia 2023 r. – przewidziany okres przejściowy (luty – marzec 2023). Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 881 583 188 – od poniedziałku do piątku w godz. od 09.00 – 17.00 lub pocztą elektroniczną: sekretariat@allianz.szczecin.pl

Jakie zmiany?

Nowością w nowym programie ALLIANZ ,,EMERYT 2023” jest możliwość dołączenia pakietów ubezpieczeniowych

(w dowolnej konfiguracji) zarówno przez głównego ubezpieczonego oraz członków jego rodziny.