Menu Zamknij

2 postulaty dla 25 tysięcy – petycja w sprawie pracowników Policji

Petycja do Prezydenta RP

Koleżanki Koledzy – Związkowcy, pracownicy Policji – Wszyscy !!!

Porozumienie Organizacji Związkowych…, którego jednym z filarów jest NSZZ Pracowników Policji, występuje z Petycją do Prezydenta RP w sprawie podwyżek oraz praw zawodowych naszej grupy społecznej. Poniżej zamieszczony jest link, który „przeniesie” Was do tej Petycji i złożenia pod nią podpisu. Z treści dokumentu dowiecie się o podstawach prawnych i uprawnieniach, które przysługują nam w tej kwestii, ale też odnajdziecie możliwość podpisania się ! pod postulatami. Każdy z Was może w ten sposób zaakcentować swój głos, swój „krzyk”, swoje niezadowolenie, które winno być zauważone! Mamy do tego prawo, udzielamy go sobie nawzajem, szczególnie w sytuacji bycia w sporze zbiorowym. Podpis możecie złożyć nie tylko Wy, mogą to uczynić też Wasi bliscy, przyjaciele lub znajomi. Każdy, komu na Nas zależy lub zauważa niesprawiedliwość pracowniczą, której zdają się nie dostrzegać rządzący, może dołączyć do tej akcji !

Po prostu zróbmy kolejny krok, nie wiem ile jeszcze mamy kilometrów do pokonania tego niepojętego oporu decydentów, jaki wciąż okazują wobec pracowników Policji – może bardzo wiele i może też zedrzemy w tej drodze jeszcze niejedne buty, ale wierze, że w końcu kiedyś dojdziemy do celu.

Link do petycji : https://www.openpetition.eu/pl/petition/online/2-postulaty-dla-25-tysiecy-petycja-w-sprawie-pracownikow-policji-2?fbclid=IwAR3ZsRCSOpNJ-V52mJW6TsbC88e34n2Ghp8UiTdFMW80v9fQzHQZcxGnmbk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *