Menu Zamknij

XVI HALOWE MISTRZOSTWA MSWIA W PIŁCE NOŻNEJ „MIELNO 2019”.

W dniach 27-29.11.2019 roku odbyły się XVI Halowe Mistrzostw MSWiA w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Głównego Policji „Mielno 2019” zorganizowane przez ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego wraz z KWP Szczecin.

Honorowym patronatem imprezę objęli: Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Komendant Główny Policji oraz Burmistrz Mielna. W tym roku do walki o najlepsze miejsca i tytuły stanęło 17 drużyn z całej Polski.

Sportowe zmagania rozpoczęły się w środę. Drogą sportowej eliminacji, w myśl zasad fair play, z gry odpadały kolejne drużyny. Mecz finałowy odbył się w piątek.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce –  drużyna z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej

II miejsce – drużyna z Komendy Głównej Policji

III miejsce – drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Podczas Mistrzostw jury wyłoniło także Najlepszego Zawodnika, którym został funkcjonariusz KG PSP. Drużyna reprezentująca KWP w Lublinie otrzymała Puchar Fair Play. Indywidualnie za sportową postawę na boisku Najlepszym Bramkarzem uznano policjanta z KWP w Kielcach. Królem Strzelców został policjant z KG PSP.

Uroczystego zamknięcia zawodów dokonali I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski oraz Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego Marian Boguszyński.Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy zostali nagrodzeni upominkami, pucharami i medalami.

Podziękowań i oklasków nie zabrakło również dla Pana Henryka Wawrowskiego, który z piłkarskimi rozgrywkami jest związany od samego początku, od 16 lat a w tym roku obchodził Jubileusz 70 urodzin. W związku tym zawodnicy turnieju Szanownemu Jubilatowi chóralnie odśpiewali „Sto lat”.

Wszystkim biorącym udział w rozgrywkach drużynom gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Za pomoc w organizacji mistrzostw bardzo serdecznie dziękujemy następującym firmom: Allianz S.A., Budimex S.A, Best Sub Lipiany, Orto Med Sport Łódź, Zarządowi Morskich Portów  Szczecin i Świnoujście S.A.

{gallery}Mielno2019{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *