Menu Zamknij

Wyróżnienia w KPP Pyrzyce

W ubiegły czwartek 21 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach odbyła się uroczystość zorganizowana przez Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Pyrzycach Dawida Symelę oraz Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach insp. Miłosza Bogdańskiego.

Niedługo po oficjalnych obchodach Święta Niepodległości i przypadającym na  ten sam dzień święcie Służby Cywilnej przyszedł czas aby w Pyrzycach uhonorować medalami i oznaczeniami policjantów i pracowników Policji. Obok siebie stanęli Ci , którzy aktywnie wspierają działalność związku oraz policjanci i pracownicy Policji, którzy na co dzień popularyzują tradycje i dokonania naszej stuletniej formacji. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Przewodnicząca Zarządu Krajowego NSZZ Pracowników Policji Pani Bożena Cichorska i Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Marian Boguszyński, szczególnym gościem był dr Zbigniew Geldner – Przysięgły Biegły Sądowy.

Podczas uroczystości Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego, Marian Boguszyński, w imieniu Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Policjantów Rafała Jankowskiego wręczył siedmiu wyróżnionym policjantom KPP w Pyrzycach oraz pracownikom Policji Medale Krzyża Niepodległości z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości i 100 rocznicy Powstania Policji.

Medalem z okazji 45 lecia Honorowych Dawców Krwi PCK przy OPP w Szczecinie odznaczona została policjantka mł.asp.M.Pałaszewska za aktywne działanie na rzecz ruchu honorowego krwiodawstwa w KPP w Pyrzycach i powiecie pyrzyckim.

Na wniosek Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Pracowników Policji w Pyrzycach, Przewodnicząca Zarządu Krajowego NSZZ Pracowników Policji Pani Bożena Cichorska wręczyła medal z okazji 100 rocznicy Powstania Policji Komendantowi Powiatowemu Policji w Pyrzycach, insp. Miłoszowi Bogdańskiemu.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach, insp. Miłosz Bogdański podziękował i wyróżnił nagrodami funkcjonariuszy oraz pracowników Policji za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w służbie. Na zakończenie Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Pyrzycach oraz Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach wręczyli dr Zbigniewowi Geldnerowi podziękowanie i okolicznościową statuetkę w dowód uznania za doskonałą wieloletnią współpracę, za rzetelność i profesjonalizm w realizacji zadań na rzecz pyrzyckiej Policji.

źródło: http://www.pyrzyce.policja.gov.pl/zpy/aktual/aktualnosci/29888,Podziekowania-i-wyroznienia-dla-policjantow-i-pracownikow-Komendy-Powiatowej-Pol.html

{gallery}Pyrzyce{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *