Menu Zamknij

Festyn „Dzień Dziecka”

W dniu 02.06.2017r. na stadionie „Arkonia” w Szczecinie odbył się festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka” zorganizowany przez Komendę Wojewódzka Policji w Szczecinie, Komendę Miejska Policji w Szczecinie oraz Związek Zawodowy Policjantów i Pracowników Policji. 

 

 

W dniu 28 kwietnia 2017 roku Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Marian Boguszyński oraz Wiceprzewodniczący ZW Leszek Kamiński podpisali porozumienie z Fundacją BP – Bezpieczne Pomorze reprezentowaną przez jej Prezesa Henryka Wawrowskiego.

Cele statutowe Fundacji oraz NSZZP są zbieżne i zmierzają do ochrony policjantów, pracowników cywilnych oraz ich rodzin przed obniżeniem poziomu życia, ochronę ich interesów, wspomaganie świadczeń zdrowotnych a także profilaktykę w szczególności ubezpieczeniową i przygotowanie programów obejmujących ubezpieczenia grupowe.

Na podstawie podpisanego porozumienia utworzono Fundusz Prewencyjny ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego, który będzie zasilany środkami przekazanymi przez Fundację. Środki z funduszu będą przekazywane w formie uznaniowej przez Komisję utworzoną przy ZW NSZZP.

Pierwszym z darczyńców, który zdecydował się wspomagać regularnie Fundację jest Pan Robert Pieciukiewicz Dyrektor Agencji Allianz, z którym podpisano stosowną umowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *