Strona główna / Aktualności / Federacja Związków Zawodowych SM / Komunikat z posiedzenia podkomisji nadzwyczajnej – ustawa o komisjach lekarskich

Komunikat z posiedzenia podkomisji nadzwyczajnej – ustawa o komisjach lekarskich

11 września 2014 roku w gmachu Sejmu RP odbyło się kolejne posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o komisjach lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych (druk nr. 2614). Udział w posiedzeniu wzięli przewodniczący podkomisji Tomasz Szymański (Platforma Obywatelska), członkowie podkomisji z różnych klubów parlamentarnych..

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *