Menu Zamknij

WYŁONIONO ZWYCIĘZCÓW VII CHARYTATYWNEGO TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO PAR DEBLOWYCH

Zakończył się rozgrywany na kołobrzeskich kortach tenisowych VII Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Nagrody i upominki wręczyli zwycięzcom Przewodniczący Rady Fundacji, nadinsp. Władysław Padło, Komendant Główny Policji, gen.insp. Marek Działoszyński i Prezydent Miasta Kołobrzeg, Janusz Gromek , Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego kol Marian Boguszyński.

Już od kilku lat w Kołobrzegu odbywa się Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych. Jego organizatorem jest Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego, a celem zbiórka pieniędzy, które zasilą konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. W tym roku na kołobrzeskich kortach tenisowych biorący udział w turnieju zawodnicy walczyli o cztery puchary: o puchar Komendanta Głównego Policji, Prezesa Zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, Przewodniczącego Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach oraz Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

Obok funkcjonariuszy w zawodach wzięły udział również gwiazdy estrady i telewizji: Urszula Dudziak, Tomasz Stockinger oraz Henryk Sawka. W ramach zawodów odbyła się też zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zebrana na miejscu kwota oraz część zadeklarowana trafią na konto Fundacji. Po dwudniowych rozgrywkach w czterech grupach wyłoniono zwycięzców: Puchar Przewodniczącego Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach otrzymali panowie Tomasz Stockinger i Jakub Puchalski. Puchar Prezesa Zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wywalczyli panowie Dariusz Biel i Ryszard Szczepanik. Puchar Komendanta Głównego Policji otrzymała para Jerzy Woliński i Maciej Kukułka.

Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg wywalczyli pani Magdalena Rejniak – Romer i pan Paweł Zbyszewski.

Gracze, którzy odpadli wczoraj, rozegrali spotkania w turnieju pocieszenia. I tak ich wyniki przedstawiły się następująco:
w grupie A wygrała para Dariusz Rudy i Robert Jankowski,
w grupie B: Paweł Owczarz i Jan Kuś. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *