Menu Zamknij

Gratulacje dla finalistów

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyło się spotkanie podczas którego Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jarosław Sawicki uroczyście pogratulował zachodniopomorskim finalistom szóstej edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „ Dzielnicowy Roku 2013” – sierż. Jakubowi Skrzypiec..

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy WojewódzkiejPolicji w Szczecinie odbyło się spotkaniepodczas którego Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinieinsp. Jarosław Sawickiuroczyście pogratulowałzachodniopomorskimfinalistom szóstejedycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „ Dzielnicowy Roku 2013” – sierż. JakubowiSkrzypiec z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo i asp. JarosławowiPrzybylińskiemu z Posterunku Policji w Krzęcinie ( KPP Choszczno).

Obaj finaliści z rąk szefa zachodniopomorskiej Policji otrzymali pamiątkowe ryngrafy orazżyczenia dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Do życzeńi gratulacji przyłączyli się także obecni na spotkaniu:I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jan Pytka, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mgr Marek Jasztal, Komendant Powiatowy Policji w Choszcznie mł. insp. Ireneusz Winnicki,Komendant Miejski Policji w Szczecinie insp. Jacek Wolf orazPrzewodniczący NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego Marian Boguszyński.

Sierż. Jakub Skrzypiec –za zajęcie I miejsca i uzyskanie tytułu Najlepszego Dzielnicowego Krajuotrzymał awans.

Serdecznie gratulujemy obufinalistom.

asp. Irena Kornicz

{joomplucat:45 limit=400|columns=4}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *