Menu Zamknij

Zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZP

W sobotę na łowisku w Wapnicy odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego NSZZ Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim Pana Jana Podolaka, które przeprowadzone zostały w ramach Grand Prix 2013 Służb Mundurowych. Do rywalizacji w sobotnim wędkowaniu stanęło 10 dwuosobowych drużyn złożonych z policjantów, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz Emerytów i Rencistów z całego województwa zachodniopomorskiego.

Po kilku godzinnej wędkarskiej rywalizacji i zabawie skrupulatnie ważono złowione ryby, bo każdy gram mógł zadecydować o zwycięstwie. W kategorii drużynowej najlepsi okazali się wędkarze ze Straży Granicznej w Chojnie, a o drugim, trzecim i czwartym miejscu przy równej ilości punktów sektorowych zdecydowała łączna waga ryb złowiona przez drużynę. I w taki oto sposób drugie miejsce przypadło drużynie Delfinka, a trzecie Stowarzyszeniu Emerytów i Rencistów Policyjnych. Natomiast reprezentacja KPP w Stargardzie Szczecińskim oddając wszystkie miejsca na podium wykazała się gościnnością i uplasowała się na czwartej pozycji.

Wyłonieni zwycięzcy w miłej atmosferze otrzymali ufundowane przez Przewodniczącego NSZZ Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim Pana Jana Podolaka puchary, a na zakończenie spotkania wszyscy obecni posilili się gorącymi flaczkami.

 {joomplucat:29 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *