Menu Zamknij

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP w Szczecinku zorganizował turniej piłki nożnej, który odbył się 19.07.2013 roku na boiskach OSiR w Szczecinku. W rozgrywkach udział zadeklarowało 7 drużyn z województwa zachodniopomorskiego. O godzinie 10:00 na murawie boiska spotkanie rozpoczął Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Marian Boguszyński wraz..

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów  przy KPP w Szczecinku zorganizował turniej piłki nożnej, który odbył się 19.07.2013 roku na boiskach OSiR w Szczecinku. W rozgrywkach udział zadeklarowało 7 drużyn z województwa zachodniopomorskiego. O godzinie 10:00 na murawie boiska spotkanie rozpoczął Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Marian Boguszyński wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Szczecinku insp. Józefem Hatała.

Wolę walki na boisku wyraziło 7 drużyn w tym zaproszeni goście Ormianie ze Szczecinka. Okazało się, że bezkonkurencyjni na boisku byli zawodnicy reprezentujący ZW  NSZZ Policjantów w Szczecinie, którzy w swoich szeregach mieli najlepszego bramkarza Andrzeja Cioka. Drugie miejsce zajęli goście Ormianie Szczecinek; jak się okazało w tej drużynie znalazł się najlepszy zawodnik całego spotkania Jura Kurszudian. Choć policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku nie zajęli miejsca na podium ustępując miejsca lepszym o włos zawodnikom z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, to na koniec wszyscy podziękowali organizatorom za dobrą zabawę i świetną organizację imprezy.

 Na koniec nastąpiło uroczyste wręczeniu pucharów

 {joomplucat:27 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *