Menu Zamknij

SZKOLENIE PROFILAKTYKÓW W KROKUSIE

W dniu 11 maja 2023 roku w Policyjnym Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „KROKUS” w Mielnie, funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy wsparciu NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego zorganizował szkolenie dla funkcjonariuszy z garnizonu zachodniopomorskiego, którzy na co dzień realizują zadania związane z profilaktyką.

Szkolenie poprowadziła Pani Beata Wosinek z Fundacji „Czas Wolności”. Podczas warsztatów Policjanci zostali zapoznani z nowymi, innowacyjnymi oraz kreatywnymi metodami przekazywania wiedzy oraz aktywizacji uczestników podczas prelekcji i spotkań profilaktycznych. Nabyli nowe umiejętności, które wzbogacą ich warsztat pracy, co pozytywnie przełoży się na postrzeganie naszej formacji, ale również pomoże w interesujący sposób przekazywać istotne treści naszym odbiorcom.

Na koniec szkolenia funkcjonariusze otrzymali certyfikaty udziału w warsztatach oraz na ręce mł. asp. Marcina Felusiaka z KPP Choszczno wręczyliśmy podziękowania w imieniu Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja za jego duże zaangażowanie i prace na rzecz realizacji programu „Bezpieczny Senior”.


st. sierż. Damian Orlik, Wydział Prewencji KWP w Szczecinie

https://zachodniopomorska.policja.gov.pl/sz/aktualnosci/aktualnosci/54992,Szkolenie-dla-zachodniopomorskich-profilaktykow.html