Menu Zamknij

OTRZYMAJ UNIKATOWY POLICYJNY KALENDARZ, KTÓRY WESPRZE KAJĘ I MAJĘ – W WALCE Z ULTRA RZADKĄ CHOROBĄ GENETYCZNĄ: SMARD 1.

Kalendarz na 2023 r. wydany przez Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa zachodniopomorskiego będzie miał wyjątkowy charakter – cel charytatywny. Podkreślając szczególny charakter przedsięwzięcia, nadinsp. Tomasz Trawiński – Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie przyznał wyróżnienie honorowe w postaci „Honorowego Patronatu”. Taki unikatowy kalendarz może trafić do każdego, jednakże warunkiem jego otrzymania będzie wpłata cegiełki w kwocie MINIMALNEJ 30 zł na konto fundacji, wchodząc w link: lub skanując kod QR na załączonych fotografiach. W tytule wpłaty należy wpisać ,,Kalendarz dla Mai i Kai”. Oczywiście zachęcamy do większych wpłat

Jest to druga edycja policyjnego kalendarza, którego idea powstała w Pyrzycach w  2020 r.

Tegoroczny kalendarz, który wspiera charytatywnie Maje i Kaje jest kontynuacją pomocy dla Mai i Kai. Kalendarz przedstawia  policjantów służby Prewencyjnej i Ruchu Drogowego oraz służby kontrterrorystycznej Policji garnizonu zachodniopomorskiego.

Dzięki uprzejmości Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, a także Komendantowi Powiatowemu Policji w Pyrzycach w kalendarzu zamieszczono fotografie i wizerunki zachodniopomorskich funkcjonariuszy.  Na uwagę zasługują również materiały przekazane przez Panią kom. Agnieszke Kasprzak Kierownika Sekcji Konnej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Policjanci Sekcji Konnej Wydziału Prewencji  KWP w Szczecinie oraz przewodnik psa służbowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie prezentują się wyjątkowo. Fotografie Pyrzyckich funkcjonariuszek wykonał Pan Daniel Jaszcz  studio ,,PhotoDan’’.

Pomysłodawcą inicjatywy jest Dawid Symela – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Pyrzycach. Projekt nie powstałby, gdyby nieocenione wsparcie Pana Szymona Staniszewskiego – Prezesa spółki „BEST SUB EUROPE” Sp. Z o.o. Sp. K. z siedzibą w Lipianach.

Kalendarze zostały przekazane dla Rodziców Mai I Kai I dostępne pod linkiem (kod QR), a także rozdysponowane wśród Przewodniczących Zarządów Terenowych NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego celem aktywnego włączenia się w akcje.

Gdzie można otrzymać kalendarze ?

Możesz otrzymać przesyłkę odzywając się do Mai i Kai na facebook,

cyt.

Wpis z facebooka dziewczynek:

https://www.facebook.com/smardgirlsmajakaja

WYSYŁKA KALENDARZA ⏰

Hej Kochani ✋

Mamy dla Was jeszcze kilka informacji odnośnie akcji charytatywnej zorganizowanej na naszą rzecz.

Wiemy, że nie każda z osób, która jest chętna wesprzeć nas przez zakup kalendarza jest z naszych okolic. Dlatego istnieje możliwość wysłania ich do Was 🙂

Nasi rodzice się wszystkim zajmą. Poniżej wstawiamy Wam kilka potrzebnych informacji, aby można było nas wesprzeć i nabyć taki kalendarz 🙂

⭐ Wpłać darowiznę w kwocie minimum 50zł

Link do szybkiej wpłaty:

https://sercadlamaluszka.pl/…/maja-i-kaja-szulczewskie…

Lub

Dane do tradycyjnego przelewu:

Bank Millennium 1055 Kaja i Maja Szulczewskie

85 1160 2202 0000 0001 9214 1142

Tytułem: 1055 Kaja i Maja Szulczewskie

⭐ Odezwij się do nas w wiadomości prywatnej na messengera:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsmardgirlsmajakaja%2Fposts%2Fpfbid0VdcVdVrxkhNY3h3LgTp9AgRnnv1vN6bzG97tpWSnc8q8KnNTx446H5iF18cLvmDwl&show_text=true&width=500

1. Prześlij potwierdzenie wplaty

2. Prześlij dane do wysyłki:

– imię i nazwisko

– adres, na który mamy wysłać kalendarz

– adres e-mail

– numer telefonu

Resztą zajmiemy się już my:) w razie pytań piszcie do nas śmiało.

lub:

W biurze Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego ul. Piotra i Pawła 4/5, 70-521 Szczecin, nr tel. 91 821 57 60, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.

lub tel. kom.   663 812 915, 791 929 991.

W Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach, TEL.

– 783 025 100

– 782 519 045

– 500 019 091

ZESKANUJ KOD lub wejdź w link, dokonaj wpłaty, zamów kalendarz pod wskazanym nr telefonu, wyślij potwierdzenie wpłaty, odbierz kalendarz.

Marian Boguszyński

Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego

NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego.