Menu Zamknij

Policyjny kalendarz wspiera Maję i Kaję

POLICYJNY KALENDARZ WSPIERA KAJĘ I MAJĘ – w walce z ultra rzadką chorobą genetyczną: SMARD 1.

Kalendarz na 2021 r. wydany przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Pyrzycach będzie miał cel charytatywny. Podkreślając szczególny charakter przedsięwzięcia, Pani Marzena Podzińska – Burmistrz Pyrzyc przyznał wyróżnienie honorowe w postaci ,,Patronatu Burmistrza Pyrzyc’’. Taki unikatowy kalendarz może trafić do każdego, jednakże warunkiem jego otrzymania będzie wpłata cegiełki w kwocie minimum 30 zł na konto fundacji wchodząc w link www.siepomaga.pl/kaja-maja. Tytuł wpłaty: ,,kalendarz dla Kai i Mai’’.

Jest to pierwsza edycja policyjnego kalendarza zainicjowanego przez Pyrzyckich policjantów, który wspiera charytatywnie wybrany cel, a już zapowiadane są kolejne. Kalendarz przedstawia głównie policjantów Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. Dzięki uprzejmości Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, w kalendarzu gościnnie występują funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, policjanci Sekcji Konnej Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie oraz przewodnik psa służbowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. W ramach współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, w karcie na miesiąc listopad możemy zobaczyć również Komendanta Straży Miejskiej w Pyrzycach, który wspólnie z pyrzyckim dzielnicowym udziela pomocy osobie bezdomnej. Fotografie Pyrzyckich policjantów zostały wykonane na terenie miasta Pyrzyce, w najbardziej charakterystycznych i historycznych dla miasta scenografiach.

Pomysłodawcą inicjatywy jest Dawid Symela – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Pyrzycach. Projekt nie powstałby, gdyby nie fotografię wykonane przez Daniela Jaszcza – studio fotograficzne ,,PhotoDan’’, a także nieocenione wsparcie Pana Szymona Staniszewskiego – Prezesa spółki ,,BEST SUB EUROPE’’ Sp. Z o. o. Sp. K.

Zachęcamy wszystkich chętnych do włączenia się w naszą akcję i pomoc dla Kai i Mai. Jeżeli chcesz otrzymać unikatowy kalendarz, skontaktuj się telefonicznie z:

asp. szt. Arturem Jaskulskim pod nr tel. 604 577 766, sierż. Agatą Gamułkiewicz pod nr tel. 667 054 902 sierż. Moniką Prostak pod nr tel. 782 519 045 lub Panią Ingą Mijalską pod numerem tel. 606 875 179.

Podczas rozmowy zapytaj o możliwość rezerwacji kalendarza, a w przypadku jego dostępności dokonaj wpłaty na: www.siepomaga.pl/kaja-maja, Tytuł wpłaty: ,,kalendarz dla Kai i Mai’’, przygotuj potwierdzenie dokonania wpłaty oraz sprecyzuj sposób jego okazania. Uzgodnij sposób odbioru produktu. Ilość kalendarzy ograniczona.

 źródło: https://www.facebook.com/294346694582032/posts/670866573596707/?sfnsn=mo  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *