Menu Zamknij

Lampy bakteriobójcze od Helikon-Tex Sp.z o.o i Fundacji BP – Bezpieczne Pomorze.

W dniu 30 lipca 2020 roku Prezes Fundacji BP – Bezpieczne Pomorze Henryk Wawrowski oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Marian Boguszyński przekazali pozyskane w formie darowizny od firmy HELIKON-TEX Sp. z o.o. Wrocław w ramach wsparcia służb prowadzących działania w związku z wirusem COVID-19 zestawy w postaci lamp bakteriobójczych.

W pierwszej kolejności przekazano 4 urządzenia Panu Krzysztofowi Radek pełniącemu obowiązki Kierownika Działu Szkoleń i Ośrodka Symulacji Medycznych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Następnie udano się do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie, gdzie przekazano 5 lamp Pani Ewelinie Trybuła – Zastępcy Kierownika Działu Zaopatrzenia SPSK Nr 1.

Obdarowane osoby przekazały serdeczne podziękowania na ręce Pana Henryka Wawrowskiego, stwierdzając, iż w tym trudnym okresie każde wsparcie jest bardzo ważne i motywujące do wytężonej pracy pomimo napotykanych trudności.

Bardzo dziękujemy Prezesowi Zarządu HELIKON-TEX Sp. z o.o we Wrocławiu Panu Grzegorzowi Mieszczak za wrażliwość na nasze potrzeby i przekazanie sprzętu w ramach akcji  #WspieramSłużby

                                                                                               .

Za zaangażowanie się w pozyskanie lamp w sposób szczególny dziękujemy kom. Michałowi Kurdzielowi z Sekcji Doskonalenia Zawodowego WKiS KWP w Szczecinie, który był koordynatorem przeprowadzonej akcji. Dziękujemy administratorom i społeczności profilu PMF na portalu Facebook za zainicjowanie wydarzenia.  

 

Pozostałe lampy zostaną przekazane KWP Szczecin w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *