Menu Zamknij

XIV Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2017”

Już od 14 lat miłośnicy piłki nożnej, na co dzień funkcjonariusze służb zrzeszonych pod szyldem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, spotykają się na mieleńskich zawodach. Kontynuując tradycję Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z ZW NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego zorganizowała XIV Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej.

Od lat mistrzostwa obejmuje honorowym patronatem Komendant Główny Policji. W tym roku do walki o najlepsze miejsca i tytuły stanęło 18 drużyn z całej Polski.
Sportowe zmagania rozpoczęły się w czwartek. Drogą sportowej eliminacji, w myśl zasad fair play, z gry odpadały kolejne drużyny. Mecz finałowy był na wysokim i wyrównanym poziomie. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

 I miejsce – drużyna z KGP

II miejsce – drużyna z KPP Polkowice

III miejsce – drużyna z KWP Łódź

Podczas Mistrzostw jury wyłoniło także Najlepszego Zawodnika, którym został policjant z KGP. Drużyna reprezentująca Straż Graniczną z Przemyśla otrzymała Puchar Fair Play. Indywidualnie za sportową postawę na boisku Najlepszym Bramkarzem uznano policjanta z KPP Polkowice. Królem Strzelców został policjant z KWP Katowice.

Nagrody dla zwycięzców wręczał Komendant Miejski Policji w Koszalinie mł. insp. Krzysztofa Sieląg w towarzystwie Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie płk SG Grzegorza Skorupskiego, Burmistrz Mielna Olgi Roszak-Pezały i Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego Mariana Boguszyńskiego.

Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy zostali nagrodzeni upominkami, pucharami i medalami.

Wszystkim biorącym udział w rozgrywkach drużynom gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów. 

źródło: koszalin.policja.gov.pl

{gallery}Mielno2017{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *