Menu Zamknij

III Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego

W dniu 27 września 2017 roku na strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odbyła się III edycja Zawodów Strzeleckich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego.

Od godzin porannych na strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie trwały zmagania repre­zentantów wszystkich jednostek terenowych Policji województwa zachodniopomorskiego w zma­ganiach strzeleckich.

Uczestnicy zawodów musieli wykazać się nie tylko opanowaniem i celnym okiem, ale również szybką i sprawną reakcją, ponieważ właśnie te cechy decydowały o końcowej klasyfikacji.

W klasyfikacji zespołowej bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja SPAP, a trzecie KMP w Ko­szalinie. 

Indywidualnie najlepszym strzelcem okazał się Sebastian Cupryjak z KWP w Szczecinie, tuż za nim uplasował się funkcjonariusz  ze SPAP- u, a miejsce 3 przypadło w udziale Andrzej Borys z KMP w Szczecinie.

Laureatom pamiątkowe puchary i medale wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, mł. insp. Jarosław Pasterski wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Gryfinie, insp. Kazimierzem Piotrowskim i Przewodniczącym NSZZ Policjantów województwa zachodnio-pomorskiego Marianem Boguszyńskim.

 asp. szt. Grzegorz Klimek / IK

 

źródło: http://www.zachodniopomorska.policja.gov.pl/sz/aktualnosci/aktualnosci/13955,III-Zawody-Strzeleckie-o-Puchar-Komendanta-Wojewodzkiego-Policji-w-Szczecinie-i-.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *