Menu Zamknij

XVIII SPŁYW RZEKĄ DRAWĄ

W sobotę 19.08.2017r. odbył się XVIII spływ kajakowy rzeką Drawą policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zorganizowany przez miejscowy Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego. Oprócz policjantów choszczeńskiej komendy i ich rodzin, w spływie wzięli  udział przedstawiciele KWP w Szczecinie: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł. insp. Jarosław Pasterski, Zastępca Sztabu Policji nadkom. Artur Świerbiołek, oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego st.asp. Marian Boguszyński.

78 uczestników spływu zwodowało się o godz: 8:30 w Drawnie. Trasa liczyła w tym roku ponad 19 km. Pierwsza załoga w składzie Mirosław Jędrowski i 14-letni Krystian Modliński dopłynęła do mety w Bogdance o 12:00 pokonując bez wywrotki liczne przeszkody takie jak powalone drzewa i wiry wodne.

Miłą niespodzianką okazały się puchary wręczone przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Choszcznie dla załogi która najwięcej razy wpadła do wody, dla załogi która przypłynęła jako ostatnia, oraz dla najstarszego uczestnika spływu. 

{gallery}kajakiChoszczno{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *