Menu Zamknij

Turniej w Kołobrzegu

W Kołobrzegu w dniach 03-04.06.2017r. na kortach odbył się turniej tenisa ziemnego na rzecz Fundacji Wdów i Sierot po Poległych Policjantach, w którym uczestniczył szef zachodniopomorskiej Policji. Turniej organizowany był przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg i NSZZP województwa zachodniopomorskiego.

Już po raz dziesiąty odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych, który na stałe wpisany jest w letni kalendarz ważnych wydarzeń zachodniopomorskiej Policji. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Kołobrzegu i regionu ale i turystów goszczących na zachodniopomorskiej ziemi.  Startujący w rozgrywkach walczyli o m.in. o puchar Komendanta Głównego Policji, który osobiście wręczał  zwycięzcom mł. insp. Jacek Cegieła.

W tym roku  wśród uczestników było kilku policjantów, emerytów policyjnych, a także znane osoby z estrady i telewizji m.in. Tomasz Stockinger czy Wojciech Dąbrowski. Impreza objęta była patronatem Komendanta Głównego Policji. Organizatorem był jak co roku  Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Turniej uświetniła Orkiestra Reprezentacyjna z Komendy Głównej Policji, która dla mieszkańców przeprowadziła pokaz musztry paradnej.

W pierwszym dniu startującym dopisywała pogoda, a zawodnicy zmagali się w rozgrywkach. Po intensywnych zmaganiach zwycięscy uplasowali się następująco:


1 – turniej o puchar przewodniczącego NSZZP

miejsce 1 – Tomasz Stockinger / Barbara Płaźińska
miejsce 2 – Jan Woźniak Aneta Koczerska
miejsce 3 – Dagmara Kimaszewska Paweł Zbyszewski

2 – turniej o puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg

miejsce 1 – Wojciech Dąbrowski, Paweł Owczarz
miejsce 2 – Jacek Fabisiak, Jacek Chrzanowski
miejsce 3 – Paweł Urbaniak, Marek Zawadzki

3- turniej  o puchar Komendanta Głównego Policji :
miejsce 1 – Płaziński Grzegorz, Samarcew Marek
miejsce 2 – Koczerski Stanisław, Przybylak Mirosław
miejsce 3 – Jurek Wojciech , Krawczyk Witold


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

               {gallery}joomgallery/Kolobrzeg{/gallery}

Źródło:

http://www.zachodniopomorska.policja.gov.pl/sz/aktualnosci/aktualnosci/11460,Turniej-Tenisa-Ziemnego-w-Kolobrzegu-zakonczony.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *