Menu Zamknij

ZAKOŃCZENIE XIII HALOWYCH MISTRZOSTW MSW W PIŁCE NOŻNEJ „MIELNO 2016”

Już od 13 lat miłośnicy piłki nożnej, na co dzień funkcjonariusze Policji spotykają się na mieleńskich zawodach. Dzisiaj oficjalnego zakończenia XIII Halowych Mistrzostw Polski MSW w Piłce Nożnej „Mielno 2016” dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski.

Od lat mistrzostwa obejmuje honorowym patronatem Komendant Główny Policji. W tym roku do walki o najlepsze miejsca i tytuły stanęło 20 drużyn z całej Polski. Sportowe zmagania rozpoczęły się w czwartek. Drogą sportowej eliminacji, w myśl zasad fair play, z gry odpadały kolejne drużyny. Mecz finałowy był na wysokim i wyrównanym poziomie, o zwycięstwie zadecydowały ostatecznie rzuty karne. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce  drużyna z KWP w Kielcach

II miejsce – drużyna z KGP

III miejsce – drużyna ze Szkoły Policji w Pile

Podczas Mistrzostw jury wyłoniło także Najlepszego Zawodnika, którym został policjant za Szkoły Policji w Pile. Drużyna reprezentująca KWP w Łodzi otrzymała Puchar Fair Play. Indywidualnie za sportową postawę na boisku Najlepszym Bramkarzem uznano policjanta z KWP Kielce. Królem Strzelców został policjant z KGP.

Nagrody dla zwycięzców wręczał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski w towarzystwie Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie mł. insp. Krzysztofa Sieląga i Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Mariana Boguszyńskiego.

Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy zostali nagrodzeni upominkami, pucharami i medalami.

Wszystkim biorącym udział w rozgrywkach drużynom gratulujemyi życzymy wielu dalszych sukcesów.

sierż. Beata Gałka

{joomplucat:96 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *