Menu Zamknij

Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie

Wczoraj w Stargardzie Szczecińskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa Zachodniopomorskiego. Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

W dzisiejszym turnieju, który dzięki życzliwości Pani Prezes Beaty Radziszewskiej rozegrany został na hali OSiR przy ulicy I Brygady w Stargardzie Szczecińskim, rywalizowali zawodnicy reprezentujący Wydział Kryminalny i Konwojowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Komendę Miejską Policji w Koszalinie, Komisariat Policji Szczecin Niebuszewo oraz Komendy Powiatowe Policji w Kołobrzegu, Gryfinie, Choszcznie, Białogardzie, Szczecinku, Pyrzycach i Stargardzie Szczecińskim.

Podczas kilkugodzinnych zmagań żaden z zawodników nie odpuszczał swojemu przeciwnikowi, dlatego rozgrywki były bardzo zacięte, a na kolejne wpadające bramki natychmiast padały kontry i tak aż do ostatnich minut spotkań. Mecz finałowy zakończył się remisem, dlatego zawodnicy wykonywali rzuty karne. W rezultacie czołowe miejsca przedstawiają się następująco:

I- Wydział Konwojowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie,
II- Komenda Powiatowa Policji w Białogardzie,
III- Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu.

Spośród najbardziej zaangażowanych zawodników wyłoniono również „Króla Strzelców”. Honorowy tytuł otrzymał zawodnik zwycięskiej drużyny – Maciej Hofman. W tym roku na Halowym Turnieju Piłki Nożnej Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa Zachodniopomorskiego wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jan Pytka wraz z Przewodniczącym Marianem Boguszyńskim, a asystowali Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie Szczecińskim insp. Leszek Ciarkowski oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego Jan Podolak.

Jednak to, co najważniejsze to nie wynik i nagrody, a zaangażowanie i waleczność, które pozwoliły wszystkim uczestnikom świetnie się bawić podczas rozegranych meczów.

{joomplucat:90 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *