Menu Zamknij

Ostatnie pożegnanie mł.asp. Tomasza Frąszczaka

W dniu 25.08.2015 roku w Szczecinie odbyło się uroczystości pogrzebowe naszego kolegi mł.asp. Tomasza Frąszczaka.

Podczas mszy w kościele jak i na Cmentarzu  w Szczecinie, oprócz rodziny  i przyjaciół  mł.asp.Tomasza  Frąszczaka tłumnie zegnali koledzy i koleżanki z Policji oraz innych służb mundurowych i instytucji. Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego  reprezentowali  kol. Marian Boguszyński , kol. Marek Zegadłowicz oraz kol. Leszek Kamiński. Kondukt żałobny w towarzystwie  policyjnych motocykli i radiowozów  przejechali  przez centrum miasta , aby na cementarzu centralnym pożegnać kolegę.


 Ostatnie pożegnanie mł.asp. Tomasza Frąszczak

Dzisiaj w Szczecinie odbyły się uroczystości pogrzebowe naszego kolegi- mł asp. Tomasza Frąszczaka. Jego pasją życiową były motory. W ubiegłym tygodniu jechał motocyklem służbowym na interwencje. Do celu jednak nie dotarł. Zginął w wypadku drogowym. Zarówno podczas mszy w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, jak i na Cmentarzu w Szczecinie, oprócz rodziny i przyjaciół, Tomka tłumnie żegnali koledzy z Policji oraz innych służb mundurowych i instytucji.

Kondukt żałobny w towarzystwie policyjnych motocykli i radiowozów przejechał przez centrum miasta, aby na cmentarzu centralnym pożegnać kolegę. Uroczystości pogrzebowe odbyły się zgodnie z zasadami ceremoniału policyjnego. Aby uczcić pamięć policjanta, który ze swojej ostatniej służby nie wrócił do najbliższych kompania honorowa oddała salwę. Chwilę później zawyły syreny policyjne, którym towarzyszył ryk siników motocykli kolegów ze Stowarzyszenia Blue Knights. Oprawę muzyczną, godną takiej uroczystości zapewniła orkiestra Reprezentacyjna KGP.

Komendant Główny Policji pośmiertnie rozkazem personalnym mianował Tomasza Frąszczaka na stopień młodszego aspiranta, natomiast pani Teresa Piotrowska odznaczyła go Złotą Odznaką Zasłużony Policjant. Tomku- będziemy Pamiętać!

{joomplucat:81 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *