Menu Zamknij

VII Stargardzkie Zawody Bowlingowe

Już siódmy rok z rzędu odbyły się Zawody Bowlingowe o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn z garnizonu zachodniopomorskiego. Zwycięzcą już trzeci rok z rzędu została męska reprezentacja gospodarzy.

W turnieju wzięło udział 6 czteroosobowych drużyn, wśród których znalazła się damska i męska reprezentacja gospodarzy, reprezentacja NSZZP województwa zachodniopomorskiego, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie oraz Komisariatu Policji Szczecin Dąbie.

Tak jak w latach poprzednich także i obecnie rywalizacja drużyn mundurowych była ciekawym wydarzeniem sportowym. Tym bardziej, że wyniki tej rywalizacji były zbliżone.

Zwycięzcy turnieju to:

I miejsce: męska reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim.

II miejsce: reprezentacja  Komisariatu Policji Szczecin Dąbie.

III miejsce: reprezentacja NSZZP województwa zachodniopomorskiego.

Kolejne miejsca przypadły: damskiej reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim, reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie oraz reprezentacji  Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.

Podczas gry w kręgle, która dzięki życzliwości Pana Marka  Andrusieczko odbyła się w stargardzkiej Kręgielni Rondo wyłoniono również najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika. W tym przypadku po puchary wyszli reprezentanci drużyn gospodarza turnieju Magdalena Mickiewicz oraz Michał Kowal.

Nagrody, upominki, dyplomy oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczał w towarzystwie Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów – Mariana Boguszyńskiego i Jana Podolaka Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie Szczecińskim insp. Zenon Atras oraz Zastępca Komendanta mł.insp. Sławomir Hancewicz.

Na zakończenie wszystkim drużynom pogratulowano wyników i życzono dalszych sukcesów na niwie sportowej, w życiu osobistym i zawodowym.

asp. Łukasz Famulski/AG

{joomplucat:73 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *