Menu Zamknij

95.Rocznica Powstania Policji Państwowej – życzenia od Przewodniczącego ZW

 

Policjantki, Policjanci
Członkowie i Działacze NSZZ Policjantów
Pracownicy Policji
Emeryci i Renciści
Członkowie Rodzin

 

W tym szczególnym dla naszego środowiska Dniu pragnę bardzo serdecznie podziękować działaczom i szeregowym członkom Związku za pracę społeczną na rzecz poprawy warunków służby i pracy. Wasza praca nie zawsze jest doceniana jednak przynosi wymierne korzyści dla całego środowiska zawodowego, co przekłada się na wzrost zaufania Polaków do Policji. Na słowa uznania ze strony funkcjonariuszy zasługują pracownicy Policji, którzy zawsze nas wspierają w codziennej służbie mimo wielu niedogodności i braku perspektyw.

Zawsze możemy liczyć również na pomoc ze strony emerytów i rencistów, którzy bardzo dobrze rozumieją nasze problemy i starają się integrować środowisko zawodowe. Dziękuję naszym Rodzinom bez których nie jest możliwe wykonywanie zawodu policjanta. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich przełożonych rozumiejących idę działania NSZZ Policjantów.

Życzę, aby decydenci zawsze działali w interesie Naszej Formacji tak, aby zyskali nasz szacunek i uznanie na poziomie podobnym jakim cieszy się dzisiaj szeregowy Policjant.

Z wyrazami szacunku i uznania

Przewodniczący
Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów

woj. zachodniopomorskiego
Marian Boguszyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *