Menu Zamknij

Pilnie potrzebna krew dla policjanta

Przed kilkoma dniami funkcjonariusz służby dyżurnej z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, został ciężko ranny w wyniku wypadku drogowego. Obecnie znajduje się on w śpiączce farmakologicznej. W jego imieniu, rodziny oraz wszystkich policjantów podległych komendzie w Otwocku, zwracamy się do policjantów oraz wszystkich osób o oddawanie krwi z informacją „dla Zbigniewa Apolinarskiego”.

Drogie koleżanki i koledzy, potrzebna jest krew dla naszego kolegi Zbigniewa Apolinarskiego, który obecnie przebywa w szpitalu MSWiA przy ul. Wołoskiej. Zbyszek jest policjantem z wieloletnim stażem, ostatnio pełnił służbę zastępcy oficera dyżurnego w otwockiej komendzie. W wyniku wypadku drogowego, któremu uległ przed kilkoma dniami jego stan określany jest jako bardzo ciężki. Obecnie znajduje się on śpiączce farmakologicznej. Zwracamy się z gorącą prośbą o oddawanie krwi, jej grupa nie ma żadnego znaczenia.

Krew można oddać w szpitalu przy ul. Wołoskiej codziennie w godz. 7.30-13.00 z informacją „dla Zbigniewa Apolinarskiego”, a także w Centrum Krwiodawstwa przy ul. Saskiej 63/75 lub w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu przy Al. Dzieci Polskich 20 w godzinach 7.00- 13.00 ( przy grupach powyżej 10 osób proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 22 815 19 34 ). Za oddaną krew dziękują rodzina Zbyszka oraz policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *