Menu Zamknij

Prezydium Zarządu Wojewódzkiego

Marian Boguszyński
Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 665-952-814
tel. służb. 15-760
email: zwnszzpszczecin@wp.pl
Przemysław Hofman
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 793-581-290
email: borys997@poczta.fm
 
Leszek Kamiński
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 721-555-009
email: leszkam@outlook.com
 
Artur Modliński
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 697-619-540
email: artur@modlinski.net
 
Jan Podolak
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 697-722-455
email: jpodolak@wp.pl
 
Krzysztof Rosochacki
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 792-099-541
email: rosol2525@wp.pl
 
Jolanta Zima
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 507-526-431
email: jzima@onet.eu
 
Monika Szwajdych
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 791-929-991
email: szwajdychm@gmail.com
 
Jacek Wieczorek
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 880-811-047
email: jacek172@vp.pl
 
Ireneusz Woźniak
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 667-094-098
email: 1gruby@wp.pl
 
Robert Zima
Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
tel. 517-478-833
email: rzima@o2.pl
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.