Menu Zamknij

Spotkanie Komendanta Wojewódzkiego z rodzinami poległych policjantów

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie w sali generalskiej odbyło się noworoczne spotkanie z rodzinami – podopiecznymi Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach z naszego województwa. Podczas uroczystości nie zabrakło noworocznych życzeń, upominków i szczerej rozmowy o radościach..

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie w sali generalskiej odbyło się noworoczne spotkanie z rodzinami – podopiecznymi Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach z naszego województwa. Podczas uroczystości nie zabrakło noworocznych życzeń, upominków i szczerej rozmowy o radościach i troskach ich codziennego życia.

Dzisiaj w samo południe w sali generalskiej KWP Szczecin odbyło się noworoczne spotkanie z osieroconymi rodzinami, których ojcowie zginęli podczas pełnienia służby. W spotkaniu oprócz szefa zachodniopomorskiej policji insp. Jarosława Sawickiego , jego zastępcy mgr Marka Jasztala a także zaproszonych gości uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach tj. Pani Irena Zając- Prezes Zarządu, Pani Grażyna Pacławska i Pani Ewa Chrzanowska – Pełnomocnik Fundacji z KWP Szczecin oraz Marian Boguszyński Przewodniczący NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego.

Tak uroczyste spotkanie z rodzinami poległych policjantów zorganizowane zostało po dłuższej przerwie. Podczas wizyty był czas na złożenie sobie noworocznych życzeń, szczerej rozmowy a także wręczenie dzieciom i wdowom – podopiecznych Fundacji symbolicznych upominków zakupionych z pieniędzy zebranych podczas zbiórki wśród mundurowych oraz ze środków przekazanych przez Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa zachodniopomorskiego.

W dalszej części spotkania przy kawie i pięknie udekorowanym torcie zebrani goście w miłej atmosferze wymieniali się doświadczeniami, mówili o swoich sukcesach i problemach z którymi borykają się w codziennym życiu.

Zespól Prasowy KWP Szczecin / IK

{joomplucat:52 limit=400|columns=4}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *