Menu Zamknij

TRAGICZNY WYPADEK W KAMIENIU POMORSKIM

Wczoraj w Kamieniu Pomorskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęło sześć osób. Wydarzenie to wstrząsnęło całą opinią publiczną, wśród ofiar jest Nasz kolega z kamieńskiej komendy. 39- letni przewodnik psa policyjnego zginął wraz z żoną i synem.

Ze wstępnych ustaleń wynika że kierujący pojazdem BMW 26- letni mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na chodnik uderzając w grupę spacerujących osób. W wyniku tego zdarzenia 6 osób poniosło śmierć a dwie trafiły do szpitala. Wśród ofiar jest pięć osób dorosłych oraz jedno dziecko, które zmarło w karetce. Kolejnych, dwoje dzieci przebywa w szczecińskim szpitalu.

Jak się okazało 26- latek znajdował się w stanie nietrzeźwości ,w jego organizmie stwierdzono prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Młody, 39- letni funkcjonariusz Komendy Powiatowej w Kamieniu Pomorskim, jego żona  i dziecko zginęli jako ofiary pijanego kierowcy. Ten  młody nieodpowiedzialny człowiek zabrał życie  6  niewinnym osobom, w tym małemu dziecku, kolejny chłopczyk walczy o życie w szpitalu.

Ta tragedia jest niewyobrażalną stratą dla wszystkich mieszkańców  naszego województwa i środowiska policyjnego.

Zespół prasowy KWP w Szczecinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *