Menu Zamknij

Grudniowe obrady Zarządu Wojewódzkiego NSZZ P woj. zachodniopomorskiego

W dniu 13.12.2013 roku obradował Zarząd Wojewódzki NSZZ P woj. zachodniopomorskiego. W trakcie obrad przyjęto informację z posiedzeń i spotkań dotyczących ustawy ws. zwolnień lekarskich funkcjonariuszy. Zapoznano się z podpisanym w dniu 6 grudnia 2013 roku porozumieniem między Komendantem Głównym Policji nadinsp dr. Markiem Działoszyński a Zarządem Głównym NSZZ Policjantów.

Przyjęto Uchwałę odnośnie dalszych działań w sprawie L-4 oraz podpisano Porozumienie o współpracy pomiędzy Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego a Wojewódzkim Zarządem Zakładowym NSZZ Pracowników Policji w Szczecinie. O godz. 15.30 odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosława Sawickiego oraz kadra kierownicza KWP i KPP. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie w krótkim wystąpieniu życzył związkowcom oraz policjantom i pracownikom policji garnizonu zachodniopomorskiego wszystkiego najlepszego, w tym także skutecznych negocjacji na ścieżce legislacyjnej.

W imieniu NSZZ Policjantów i NSZZ Pracowników Policji podziękował i odwzajemnił życzenia przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Marian Boguszyński.

{joomplucat:47 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *