Menu Zamknij

VI Stargardzkie Zawody Bowlingowe

Już szósty rok z rzędu odbyły się Zawody Bowlingowe o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn z garnizonu zachodniopomorskiego. Zwycięzcą już drugi rok z rzędu została męska reprezentacja gospodarzy.

W turnieju wzięło udział 6 czteroosobowych drużyn, wśród których znalazła się damska i męska reprezentacja gospodarzy, reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, Komisariatu Policji Szczecin Dąbie oraz ZW NSZZ Województwa Zachodniopomorskiego.

Tak jak w latach poprzednich także i obecnie rywalizacja drużyn mundurowych była ciekawym wydarzeniem sportowym. Tym bardziej, że wyniki tej rywalizacji były zbliżone.

Zwycięzcy turnieju to:
I miejsce: męska reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim.
II miejsce: reprezentacja  Komisariatu Policji Szczecin Dąbie.
III miejsce: reprezentacja ZW NSZZ Województwa Zachodniopomorskiego.

Kolejne miejsca przypadły: damskiej reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim, reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie oraz reprezentacji  Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Podczas gry w kręgle, która dzięki życzliwości Pana Marka  Andrusieczko odbyła się w stargardzkiej Kręgielni Rondo wyłoniono również najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika. W tym przypadku po puchary wyszli reprezentanci drużyn gospodarza turnieju Ewelina Domaros oraz Michał Kowal.

Nagrody, upominki, dyplomy oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczał w towarzystwie Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów – Mariana Boguszyńskiego i Jana Podolaka   Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie Szczecińskim insp. Zenon Atras oraz Zastępca Komendanta mł.insp. Sławomir Hancewicz.

Na zakończenie wszystkim drużynom pogratulowano wyników i życzono dalszych sukcesów na niwie sportowej, w życiu osobistym i zawodowym.


mł.asp. Łukasz Famulski

{joomplucat:42 limit=400|columns=4}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *