Menu Zamknij

VI Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych w Kołobrzegu

W sobotę i niedzielę na kołobrzeskich kortach odbył się turniej tenisa ziemnego na rzecz Fundacji Wdów i Sierot po Poległych Policjantach, w którym uczestniczył Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. Turniej organizowany był przez NSZZP województwa zachodniopomorskiego oraz przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Startujący w rozgrywkach walczyli o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie – insp. Jarosława Sawickiego.

Od kilku lat w drugiej połowie sierpnia w Kołobrzegu odbywa się Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych, który jest już na stałe wpisany w wakacyjny kalendarz ważnych wydarzeń zachodniopomorskiej Policji. Impreza objęta jest patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie,a w organizację w całości angażuje się Niezależny Samorząd Związku Zawodowego Policjantów województwa zachodniopomorskiego oraz władze miasta Kołobrzeg.

W tym roku w turnieju udział wzięli między innymi Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Wojciech Olbryś, przewodniczący Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach nadinsp. Władysław Padło, Komendant Wojewódzki Policji insp. Jarosław Sawicki, szef Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Rafał Łysakowski,przewodniczący NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego. Ponadto udział wzięli również sekretarz PZT Magdalena Rejniak Romer, Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, Urszula Dudziak, Henryk Sawka, Tomasz Stockinger, Adam Sobierajski oraz Jacek Kędziora.

Po intensywnych zmaganiach zwycięscy uplasowali się następująco:

 

I miejsce o puchar Komendanta Głównego Policji w tenisie ziemnym zajęli:

Dariusz Biel

Ryszard Szczepaniak

 

I miejsce grupa MIKST (A)

Magdalena Rejniak Romer

Tomasz Stockinger

 

I miejsce o puchar sponsora

Zdzisław Gruszyn

Mirosław Odżygóżdż

 

I miejsce grupa MIKST (B)

Laura Michnowicz

Adam Małecki

Podczas Turnieju przeprowadzono licytacje oraz zbiórkę na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zebrano 21 tysięcy złotych. Nadmienić trzeba, że turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkich osób zarówno w nim startujących jak i śledzących poczynania uczestników turnieju.

Zapraszamy już za rok na kolejne rozgrywki.

asp. Andrzej Duda /MR

 {joomplucat:32 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *