Menu Zamknij

Spływ kajakowy rzeką Drawą

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP Stargard Szczeciński w dniach 9-11 sierpnia zorganizował spływ kajakowy rzeką Drawą.

Trasa spływu rozpoczęła się od miejscowości Prostynia i biegła przez miejscowości Drawno, Barnimie, Bogdanka. Spływ zorganizowany został dla policjantów, pracowników policji oraz emerytów policyjnych. W spływie wzięło udział 25 osób.

W każdy dzień pokonywali trasę około 18 km. Szlak, który pokonywali miał różnego rodzaju stopnie trudności. Były odcinki rekreacyjne ale też bardzo trudne, których pokonie wiązało się z dużym nakładem sił i manewrowania pomiędzy przeszkodami takimi jak powalone konary drzew. Na szczęście jak na tego rodzaju trasę wywrotek nie było zbyt dużo.

Mimo włożonego wysiłku na trasie spływu po przepłynięciu trasy zorganizowano mecz piłki siatkowej. Spływ okazał się udanym przedsięwzięciem zwłaszcza, że pogoda dopisała uczestnikom. Po trzech dniach zmagań wszyscy wracali do domów zmęczeni ale również zadowoleni planując już następne tego rodzaju wyprawy.

Spływy kajakowe są doskonałą okazją na sprawdzenie się w różnych sytuacjach na wodzie w tym też tych ekstremalnych ale przede wszystkim pokazuje, że wolny czas można spędzać w sposób zdrowy i przyjemny.

{joomplucat:33 limit=400|columns=4}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *