Menu Zamknij

Skandal w Komendzie Głównej Policji

Dwaj policjanci startujący w konkursie na komendanta wojewódzkiego policji zaprezentowali identyczne prace – informuje „Gazeta Polska Codziennie”. Jednym z warunków przystąpienia do konkursu jest przedstawienie przez kandydatów planów pracy na stanowisku komendanta. Dwóch z sześciu kandydatów na to stanowisko miało identyczne prace..

Dwaj policjanci startujący w konkursie na komendanta wojewódzkiego policji zaprezentowali identyczne prace – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

Jednym z warunków przystąpienia do konkursu jest przedstawienie przez kandydatów planów pracy na stanowisku komendanta. Dwóch z sześciu kandydatów na to stanowisko miało identyczne prace.

Ich autorzy zostali zwolnieni ze służby.
Podczas piątkowej konferencji prasowej szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz przyznał, że nie wiedział o całej sprawie aż do czwartkowego posiedzenia. Jednocześnie zapewnił, że postępowanie wyjaśniające w tej sprawie jest już w toku.
Rzecznik komendanta głównego Mariusz Sokołowski powiedział RMF FM, że postępowanie wyjaśniające, kto popełnił plagiat trwa od 12 kwietnia.

Czytaj więcej…

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Skandal-w-Komendzie-Glownej-Policji-Posypaly-sie-glowy,wid,15637916,wiadomosc.html?ticaid=11090f

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *