Menu Zamknij

Nowy termin posiedzenia Komisji d/s wczasów socjalnych

Uprzejmie informuję, że posiedzenie Komisji d/s wczasów socjalnych odbędzie się w dniu 16 maja 2013r. Krótkie przesunięcie terminu rozpatrzenia wniosków wynika z konieczności uczestnictwa członka komisji Jacka Wieczorka w posiedzeniu Głównej Komisji Rewizyjnej, które odbędzie się z kolei w okresie wcześniejszym w Warszawie. W związku z przesunięciem tego terminu wnioski..

Uprzejmie informuję, że posiedzenie Komisji d/s wczasów socjalnych odbędzie się w dniu 16 maja 2013r. Krótkie przesunięcie terminu rozpatrzenia wniosków wynika z konieczności uczestnictwa członka komisji Jacka Wieczorka w posiedzeniu Głównej Komisji Rewizyjnej, które odbędzie się z kolei w okresie wcześniejszym w Warszawie. W związku z przesunięciem tego terminu wnioski o wczasy socjalne można składać do 10 maja 2013r.

Jednocześnie informuję wszystkich członków Komisji d/s wczasów socjalnych w osobach: Jacka Wieczorka, Waldemara Adamowicza, Jana Podolaka, Andrzeja Cioka i Jarosława Szurko (w miejscu) do zebrania się i ukonstytuowania w dniu 16.05.2013r. w Biurze ZW NSZZP w Szczecinie oraz do rozpatrzenia w tym dniu wszystkich wniosków o wczasy socjalne. Jednocześnie informuję, że do dnia dzisiejszego do Biura Zarządu ZW NSZZP wpłynęło 61 wniosków o wczasy socjalne. Przewidzianych łącznie jest 44 turnusów dla wybranych rodzin.

O wynikach z posiedzenia komisji niezwłocznie powiadomimy wszystkie Zarządy Terenowe NSZZP woj. zachodniopomorskiego.

w imieniu ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego
Wiceprzewodniczący Jarosław Szurko

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *