Menu Zamknij

Arkadiusz Letkiewicz zrezygnował ze stanowiska

Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński przyjął raport insp. Arkadiusza Letkiewicza o odwołanie go ze stanowiska Zastępcy Komendanta Głównego Policji ds. Logistyki. Spekuluje się, że inspektora Letkiewicza na stanowisku Zastępcy Komendanta Głównego Policji może zastąpić nadinspektor Wojciech Olbryś – szef zachodniopomorskiej Policji (źródło Dziennik.pl)

Inspektor Arkadiusz Letkiewicz pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Głównego Policji od 16 stycznia 2012 roku. Odpowiadał za pion finansowy, logistyczny, a także za transport oraz łączność i informatykę.

Jak mówi insp. Letkiewicz, jego decyzja jest związana z działaniami wymierzonymi w jego osobę, które – w odpowiednio przedstawiony sposób – mogą godzić w wizerunek całej formacji policyjnej. „Na to nie mogę wyrazić zgody. Jestem bardzo związany z tą formacją, a jej dobro jest dla mnie olbrzymią wartością” – mówi Letkiewicz. „Jeśli moja osoba budzi jakiekolwiek kontrowersje, to chciałbym, by dotyczyły one tylko mnie, a nie Policji” – dodaje.

Wniosek o odwołanie ze stanowiska insp. Arkadiusza Letkiewicza Komendant Główny Policji przedłoży Ministrowi Spraw Wewnętrznych Bartłomiejowi Sienkiewiczowi.

http://www.policja.pl/portal/pol/1/86283/Inspektor_Arkadiusz_Letkiewicz_zrezygnowal_ze_stanowiska_zastepcy_szefa_Policji.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *