Menu Zamknij

V Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych im. Henia Pawlaka

W dniu 16 lutego 2013 roku odbył się V Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych im. Henia Pawlaka o Puchar Starosty Białogardzkiego. Dochód z wpisowego organizatorzy, czyli NSZZ Policjantów w Białogardzie oraz białogardzka Policja, przeznaczy na cele charytatywne. W zawodach wzięło udział 10 drużyn piłkarskich, które reprezentowały:
9.LZS Pogodno Nasutowo,
10.Drużyna złożona z Białogardzkich emerytów i kolegów Henryka Pawlaka.

Po zaciętych meczach drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zajęła w turnieju I miejsce. II miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji ze Świdwina , natomiast III miejsce zajęła Komenda Miejska Policji w Koszalinie. Za najlepszego bramkarza turnieju uznany został Piotr Drega z KP PSP Białogard, najlepszym zawodnikiem został Mariusz Szczepański z KP PSP Białogard, nagrodę „FAIR PLAY” otrzymała LZS POGODA NASUTOWO.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy na kolejny VI turniej 2014r.

{joomplucat:7 limit=400|columns=4}