Komunikat Komitetu Inicjatywy Obywatelskiej

W dniu 11 listopada 2014 roku odbyło się kolejne spotkanie "Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej ustawy o zmianie ustawy o Policji, ustawy i Straży Granicznej, ustawy o Państwowej Straży Pożarnej oraz ustawy o Służbie Więziennej", w którym uczestniczyli przedstawiciele związków zawodowych służb mundurowych: NSZZ Policjantów, NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej, Związku Zawodowego Strażaków "Florian"..

Projekt rozporządzenia MSW zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków otrzymywania przez policjanta dodatkowego wynagrodzenia

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w spraawie warunków otrzymywania przez policjanta dodatkowego wynagrodzenia za wykonywanie zleconych zadań wykrraczających poza obowiązki służbowe, z prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 zdanie drugie ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014r. poz. 167) w terminie 21 dni tj. do dnia 28 listopada 2014r.

Sylwester 2014/2015

Sylwester  2014/2015 w P.O.S.W. „Krokus” ul. 6-go Marca 13, Mielno-Unieście  od 20.00 – 4.00
Mamy przyjemność zaprosić Państwa Na spędzenie niezwykłego Balu Sylwestrowego.

Zapewniamy:
Wspaniałą zabawę z orkiestrą lub DJ-em, smakowite i bogate menu, konkursy towarzyskie.

Czytaj więcej: Sylwester 2014/2015

Projekt rozporządzenia MSW w sprawie wzoru rocznego zestawienia zbiorczego przyczyn przebywania policjantów na zwolnieniach lekarskich

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie  wzoru rocznego zestawienia zbiorczego przyczyn przebywania policjantów na zwolnieniach lekarskich, z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 zdanie drugie..

Komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 24 tycznia 2014r o ustawy o Policji, ustawy o Straży Granicznej, ustawy o Państwowej Straży Pożarnej, ustawie o Biurze Ochrony Rządu, ustawy o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu..

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj253
WczorajWczoraj1093
W tym tygodniuW tym tygodniu3322
W tym miesiącuW tym miesiącu14916
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1259707

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności