Rozporządzenie dotyczące wysługi lat wreszcie podpisane

"Funkcjonariusze otrzymają większe dodatki za wysługę lat. Minister Teresa Piotrowska podpisała rozporządzenia, zmieniające zasady naliczania dodatku stażowego."

https://msw.gov.pl/pl/aktualnosci/13080,Wyzsze-dodatki-za-wieloletnia-sluzbe-funkcjonariuszy-MSW.html

Nadinsp. Krzysztof Gajewski - Komendant Główny Policji

Od dnia 12.02.2015 roku nadinsp.Krzysztof Gajewski - Komendant Główny Policji
Urodzony 17 kwietnia 1958 roku w Chełmnie. Ukończył studia na kierunku politologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Służbę w Policji pełni od 1983 roku. Jest doświadczonym oficerem, umiejętności zawodowe zdobywał i doskonalił na różnych stanowiskach w służbie kryminalnej. Odbył szereg kursów i szkoleń specjalistycznych z zakresu kierowania zespołami ludzkimi...

Czytaj więcej: Nadinsp. Krzysztof Gajewski - Komendant Główny Policji

Pomoc policjantce z KMP w Koszalinie

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KMP w Koszalinie zwraca sie z prośbą o przesłanie informacji koleżankom i kolegom związkowcom o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Ani Trojanowskiej, córki policjantki Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, która zmaga się z chorobą nowotworową /guzem kręgosłupa i głowy/.

Ślubowanie nowych policjantów

W dniu 7 stycznia 2015r. w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, nowo przyjęci policjanci złożyli uroczystą przysięgę. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jarosław Sawicki gratulował policjantom, ich rodzinom. Życzył sukcesów w nowej wymagającej i często trudnej pracy. Do gratulacji przyłączył się obecny na uroczystości Wicewojewoda Zachodniopomorski Pan Ryszard Mićko.

Czytaj więcej: Ślubowanie nowych policjantów

VII Stargardzkie Zawody Bowlingowe

Już siódmy rok z rzędu odbyły się Zawody Bowlingowe o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn z garnizonu zachodniopomorskiego. Zwycięzcą już trzeci rok z rzędu została męska reprezentacja gospodarzy. W turnieju wzięło udział 6 czteroosobowych drużyn, wśród których znalazła się damska i męska reprezentacja gospodarzy, reprezentacja NSZZP województwa zachodniopomorskiego..

Czytaj więcej: VII Stargardzkie Zawody Bowlingowe

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj301
WczorajWczoraj1312
W tym tygodniuW tym tygodniu6247
W tym miesiącuW tym miesiącu10135
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1254926

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności