Co dalej z podwyżką?

Szanowny Panie Generale
W dniu 4 sierpnia 2015 toku Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska w trakcie konferencji prasowej ogłosiła, że na wzrost wynagrodzeń dla funkcjonariuszy i pracowników i pracowników cywilnych resortu spraw wewnętrznych przeznaczona zostanie kwota ok. 390 mln. zł. Od stycznia 2016r. podwyżkami mają zostać objęcie.....

„POKONAJ BIAŁACZKĘ”

Wieloletnia partnerka życiowa naszego kolegi, policjanta Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zachorowała na białaczkę. Na tym etapie choroby potrzebna jest krew, a na wyleczenie przeszczep szpiku- komórek macierzystych od zgodnego genetyczne dawcy, którego obecnie nie znaleziono wśród osób spokrewnionych i rejestru dawców. Apelujemy do wszystkich policjantów i osób życzliwych, które chcą pomóc w uratowaniu życia o oddawanie krwi z przeznaczeniem „dla Sylwii Gładosz”..

Doradztwo prawne

Szanowni Państwo, Informujemy, że najbliższe dyżury prawne, których udzielał będzie Pan Przemysław Dzido odbędą się: - 9 lipca w godz. od 10.00 do 14.00 - 16 lipca w godz. od 10.00 do 14.00 Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22/ 625 46 76 Prawnik chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania. Zapraszam do skorzystania z w/w propozycji Marian Boguszyński..

Czytaj więcej: Doradztwo prawne

Calypso Fitness wznawia działalność

Informujemy, że od dnia 06.06.2020 r. funkcjonowanie wznawiają obiekty Calypso Fitness.

Wszystkie kluby objęte ofertą będą spełniały kryteria wytycznych lub zaleceń sanitarnych, które będą publikowane przez stosowne organy administracji. Dodatkowo planujemy wykonać ograniczenie możliwości kontaktu pomiędzy osobami przebywającymi w klubach poprzez wzmożony nadzór personelu oraz monitoring CCTV, który jest na bieżąco instalowany w każdym obiekcie. Wszyscy uczestnicy programu posiadający aktywny karnet w marcu, otrzymają aktywację od 14.06 do 30.06.2020.  (Darmowa aktywacja w ramach karnetu za okres 03/2020)

W przypadku, gdyby uczestnik chciał wznowić treningi od 06.06 prosimy, aby każdy zainteresowany  przesłał wiadomość prywatą bezpośrednio ze swojego konta na platformie internetowej przez formularz kontaktowy.  (Aktywacja od 06.06 do 23.06.)

 

Doradztwo prawne

Szanowni Państwo,
Informujemy, że najbliższe porady prawne, których udzielał będzie Pan Marek Szczechowski, odbędą się:
- 9 stycznia w godz. od 8.00 do 10.30; - 14 stycznia w godz. od 8.00 do 10.30..

Czytaj więcej: Doradztwo prawne

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj652
WczorajWczoraj895
W tym tygodniuW tym tygodniu1547
W tym miesiącuW tym miesiącu12368
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1290023

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności