Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Prezydium ZG NSZZ Policjantów obserwuje od pewnego czasu z niepokojem, że formacja policyjna stała się obiektem wielu ataków medialnych. Uważamy, że generalizowanie, uogólnianie pojedynczych, marginalnych wydarzeń jest niewłaściwe i w istocie krzywdzące dla tysięcy policjantów, którzy każdego dnia sumiennie z narażeniem życia i zdrowia wykonują..

Spotkanie z nowo przyjętymi funkcjonariuszami

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Mariana Boguszyńskiego z nowo przyjętymi policjantami.

Fotorelacja z tego spotkania w dalszej części artykułu.

Czytaj więcej: Spotkanie z nowo przyjętymi funkcjonariuszami

Życzenia świąteczne

Świąt wypełnionych radością i miłością Niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku Spełniającego wszelkie marzenia, Pełnego optymizmu, wiary, Szczęścia i powodzenia życzy Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Z wyrazami szacunku Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Policjantów woj. Zachodniopomorskiego Marian Boguszyński..

Czytaj więcej: Życzenia świąteczne

W Ryni obradował Zarząd Główny NSZZ Policjantów

W dniach 12-13 czerwca 2013 roku w miejscowości Ryni obradował Zarząd Główny NSZZ Policjantów, w której Zarząd Wojewódzki NSZZ P reprezentowali kol. Marian Boguszyński kol. Marek Zegadłowicz oraz kol. Leszek Kamiński. W trakcie posiedzenia zatwierdzono decyzje Prezydium ZG oraz przyjęto uchwałę o rozpoczęciu ogólnokrajowej akcji protestacyjnej..

Czytaj więcej: W Ryni obradował Zarząd Główny NSZZ Policjantów

Generał Olbryś nie jest już szefem zachodniopomorskiej Policji

Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, na wniosek Komendanta Głównego Policji, z dniem 15 maja br. powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinspektora Wojciecha Olbrysia, dotychczas pełniącego funkcję Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Nadinspektor Wojciech Olbryś urodził się 12 listopada 1959 r. w Kętrzynie..

Czytaj więcej: Generał Olbryś nie jest już szefem zachodniopomorskiej Policji

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

 

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj140
WczorajWczoraj191
W tym tygodniuW tym tygodniu331
W tym miesiącuW tym miesiącu4755
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin858375

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności