Podziękowania Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

W imieniu Zarządu Głównego NSZZ Policjantów serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom pikiety i wysłuchania publicznego w dniu 27 sierpnia 2013 roku. Wasze zaangażowanie i odpowiedzialność sprawiły, ze społeczny odbiór działań Federacji ZZSM i NSZZ Policjantów był pozytywny, a nasz głos został zauważony w środkach masowego przekazu..

Czytaj więcej: Podziękowania Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Ślubowanie nowych policjantów

W dniu 18.02.2012r. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyło się ślubowanie adeptów służby w Policji garnizonu zachodniopomorskiego. Rotę ślubowania odczytał Komendant Wojewódzki nadinsp. Wojciech Olbryś. W uroczystości ślubowania uczestniczył Wiceprzewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Jarosław Szurko.

Czytaj więcej: Ślubowanie nowych policjantów

Spotkanie z nowo przyjętymi funkcjonariuszami

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Mariana Boguszyńskiego z nowo przyjętymi policjantami.

Fotorelacja z tego spotkania w dalszej części artykułu.

Czytaj więcej: Spotkanie z nowo przyjętymi funkcjonariuszami

Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Prezydium ZG NSZZ Policjantów obserwuje od pewnego czasu z niepokojem, że formacja policyjna stała się obiektem wielu ataków medialnych. Uważamy, że generalizowanie, uogólnianie pojedynczych, marginalnych wydarzeń jest niewłaściwe i w istocie krzywdzące dla tysięcy policjantów, którzy każdego dnia sumiennie z narażeniem życia i zdrowia wykonują..

W Ryni obradował Zarząd Główny NSZZ Policjantów

W dniach 12-13 czerwca 2013 roku w miejscowości Ryni obradował Zarząd Główny NSZZ Policjantów, w której Zarząd Wojewódzki NSZZ P reprezentowali kol. Marian Boguszyński kol. Marek Zegadłowicz oraz kol. Leszek Kamiński. W trakcie posiedzenia zatwierdzono decyzje Prezydium ZG oraz przyjęto uchwałę o rozpoczęciu ogólnokrajowej akcji protestacyjnej..

Czytaj więcej: W Ryni obradował Zarząd Główny NSZZ Policjantów

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

 

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj220
WczorajWczoraj164
W tym tygodniuW tym tygodniu220
W tym miesiącuW tym miesiącu4469
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin852612

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności