Wystąpienia Federacji ZZSM do kandydatów na urząd Prezydenta RP.

W imieniu Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych zwracam się z prośbą o odniesienie się do Pana, jako kandydata na urząd Prezydenta RP, do najistotniejszych problemów nurtujących środowisko służb mundurowych, a w szczególności..

Informacja ZG z posiedzenia Komisji ASW

5 stycznia 2016 roku odbyło sie posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych Sejmu RP, poświęcone rozpatrzeniu i zaopiniowaniu dla Komisji Finansów Publicznych rządowego projektu ustawy budżetowej na rok 2016 (druk nr. 146) w zakresie m.in. części budżetowej 42 (sprawy wewnętrzne) oraz części budżetowej 85 (budżety wojewodów ogółem, w tym zakresie działu 754 - bezpieczeństwo publiczne i ochrona przeciwpożarowa).

Pomaganie mamy we krwi

Dzisiaj przed budynkiem stargardzkiej komendy podczas akcji poboru krwi odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Pomaganie mamy we krwi”, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie.

 

 

Czytaj więcej: Pomaganie mamy we krwi

Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym Policjantów

W dniu 18.11.2016 w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym Policjantów. Blisko 60-tka policjantów i pracowników cywilnych Policji rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych: kobiety, mężczyźni poniżej 40 lat i powyżej granicy tego wieku.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym Policjantów

Doradztwo prawne

Informujemy, że najbliższe dyżury prawne, których udzielał będzie Pan Przemysław Dzido odbędą się: 10 września w godz. 10 - 16, 19 września w godz. 10 - 16, 24 września w godz. 10 - 15, 26 września w godz. 10-15. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22) 625-46-76 lub 608585180. Prawnik chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Czytaj więcej: Doradztwo prawne

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj79
WczorajWczoraj712
W tym tygodniuW tym tygodniu79
W tym miesiącuW tym miesiącu24626
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1385873

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności