Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie

Wczoraj w Stargardzie Szczecińskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa Zachodniopomorskiego. Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Czytaj więcej: Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie

5 października 2015' I zmiana w miasteczku mundurowym objęła wartę.

Zgodnie z przyjętym przez Komitet Protestacyjny harmonogramem w dniu 5 października 2015' wartę w miasteczku mundurowym objęli członkowie NSZZ Policjantów z Komendy Stołecznej Policji, Komendy Głównej Policji, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego i Komitetu Protestacyjnego. Przewodniczącym zgromadzenia jest Krzysztof Wierzbicki, wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów..

Czytaj więcej: 5 października 2015' I zmiana w miasteczku mundurowym objęła wartę.

XIV Jasnogórskie Spotkania Środowisk Policyjnych

W dniu 26 września 2015 roku w Częstochowie odbyły się XIV Jasnogórskie Spotkania Środowisk Policyjnych. Społeczny Komitet Organizacyjny 14. Jasnogórskich Spotkań Środowiska Policyjnego w zastępstwie Przewodniczącego Grzegorza Nemsa reprezentował Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego kom. Józef Partyka. W uroczystościach udział brali także inni Wiceprzewodniczący i członkowie Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Policjantów a także Delegacja Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego na czele z Wiceprzewodniczący Kol. Leszkiem Kamińskim , Markiem Zegadłowiczem i Andrzejem Ciokiem oraz Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie nadinsp. Jarosławę Sawickim.

Czytaj więcej: XIV Jasnogórskie Spotkania Środowisk Policyjnych

Wojewódzkie obchody 25-lecia NSZZ P woj. zachodniopomorskiego

W dniu 17.09.2015 roku w POWS ,,KROKUS” w Unieściu odbyły się wojewódzkie obchody XXV – lecia powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. W uroczystości uczestniczyło blisko 200 osób. Gospodarzem uroczystości był Zarząd Wojewódzki NSZZ P z przedstawicielami wszystkich Zarządów Terenowych NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego. Ponadto w uroczystościach uczestniczyli zaproszeni goście: Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ..

Czytaj więcej: Wojewódzkie obchody 25-lecia NSZZ P woj. zachodniopomorskiego

Ostatnie pożegnanie mł.asp. Tomasza Frąszczaka

W dniu 25.08.2015 roku w Szczecinie odbyło się uroczystości pogrzebowe naszego kolegi mł.asp. Tomasza Frąszczaka. Podczas mszy w kościele jak i na Cmentarzu  w Szczecinie, oprócz rodziny  i przyjaciół  mł.asp.Tomasza  Frąszczaka tłumnie zegnali koledzy i koleżanki z Policji oraz innych służb mundurowych i instytucji. Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego  reprezentowali  kol. Marian Boguszyński , kol. Marek Zegadłowicz oraz kol. Leszek Kamiński.

Czytaj więcej: Ostatnie pożegnanie mł.asp. Tomasza Frąszczaka

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                               

                                                     

Medicover Sport

                                                                                                                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj312
WczorajWczoraj301
W tym tygodniuW tym tygodniu613
W tym miesiącuW tym miesiącu6007
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1724968

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności